Zmieniaj świat z nami!

Chcemy żyć w lepszym, zdrowszym i piękniejszym świecie!

Każdy projekt inwestycyjny naszego klienta traktujemy jak swój własny
Tomasz Fiedorowicz
CEO, Prezes Zarządu

Dlaczego chcemy zmieniać świat?

Nasza filozofia

Nasza firma powstała z podziwu do planety, miłości do natury, troski o przyszłość ludzkości i świata, szacunku do dokonań naszych klientów. Tymi wartościami kierujemy się w życiu i biznesie.

Zmiana wykorzystywanych źródeł energii z paliw kopalnych na odnawialne to jedno z najważniejszych współczesnych wyzwań dla całego świata, które przez najbliższe 50 lat będzie centralnym punktem zainteresowania naukowców, polityków, menedżerów i wszystkich nas.

Poprzez naszą działalność chcemy wesprzeć rozwój energetyki ekologicznej w Polsce. Wierzymy, że będzie to możliwe tylko, jeżeli w przemianę zaangażuje się każde ogniwo łańcucha energetycznego od producentów, poprzez sieci przesyłowe po konsumentów energii elektrycznej. To zaangażowanie jest możliwe tylko, jeżeli wdrażane rozwiązania są OPŁACALNE dla każdego z wymienionych podmiotów.

Dlatego zawsze pierwszym miejscu stawiamy opłacalność inwestycji w energetykę odnawialną. Niezależnie czy jest ona realizowana przez elektrownię (np. farmę fotowoltaiczną), prosumenta (gospodarstwa domowe produkujące energię na własne potrzeby), biznes wykorzystujący energię elektryczną w swojej działalności (gospodarstwa rolne, firmy produkcyjne, biurowce, itp.) czy wreszcie instytucje użyteczności publicznej wykorzystujące energię w sowim codziennym funkcjonowaniu (np. urzędy, gminy, wspólnoty mieszkaniowe, placówki edukacyjne, ośrodki kultury, itp.).

Chcemy wspierać naszych klientów w czerpaniu korzyści z inwestowania w energię odnawialną. To jest nasz udział w zmienianiu świata na lepszy!

Fotowoltaika

Projektujemy i budujemy instalacje fotowoltaiczne o rozmiarach od 3 kWp do 2 MWp i większe - również wyposażone w magazyny energii.

Fotowoltaika "Zrób to sam"

Naszym klientom oferujemy zestawy paneli fotowoltaicznych o zróżnicowanych mocach do samodzielnego montażu.

Pompy ciepła

Projektujemy i budujemy systemy pomp ciepła, które doskonale uzupełniają się z naszymi instalacjami PV.

Doradztwo i audyt

Mamy dużą wiedzę i doświadczenie nie tylko w obszarze odnawialnych źródeł energii. Zmieniając świat pomagamy Wam realizować Wasze cele: osobiste i biznesowe.

Nasze usługi

Nowoczesne rozwiązania w zakresie "czystej energii"

Dlaczego chcemy zmieniać świat?

Wizja i misja

Nasza firma powstała z podziwu do planety, miłości do natury, troski o przyszłość ludzkości i świata, szacunku do dokonań naszych klientów. Tymi wartościami kierujemy się w życiu i biznesie…

pexels-emre-kuzu-2108694_mini

Wizja

Chcemy, aby świat był lepszy, zdrowszy i piękniejszy. Nasza firma przyczynia się do tego wspierając swoich klientów we wdrażaniu zrównoważonych rozwiązań w obszarze energii odnawialnej.

Misja

Misja Ocean Energy to dostarczanie Wam – naszym klientom innowacyjnych, opłacalnych i zrównoważonych rozwiązań w obszarze energii odnawialnej.

Technologia

Zmieniamy świat na lepsze wykorzystując naukę, nowe technologie, innowacje i wiedzę biznesową. Wspieramy Was (naszych klientów) w efektywnym pozyskiwaniu i wykorzystaniu energii.

Błyskawiczny rozwój

Nowe projekty

Zaufało nam już…

+ 0
Klientów biznesowych
+ 0
Klientów indywidualnych
+ 0
Instytucje
+ 0
Spółdzielni i wspólnot

Kontakt

Strony

Znajdziesz
nas na...